WELCOME TO THE BRAND NEW PYREX® WEBSITE!

Products Use& Care / Warranty

CZ/CS

SKLENĚNÉ nádobí, BEZ PLASTOVÉHO VÍKA A POTISKOVANÝCH DEKORACÍ

ÚDRŽBA: Před prvním použitím umyjte. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky. POUŽÍVÁNÍ: Nepoužívejte na varné desce, po vyjmutí z trouby nepokládejte na mokrý povrch, hrozí nebezpečí prasknutí. ZÁRUKA: Na tento výrobek je poskytována 10 letá záruka INTERNATIONAL COOKWARE na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na škody způsobené mechanickým nárazem, nedodržením doporučení k používání nebo profesionálním použitím. Výrobky, na kterých se vyskytují trhliny nebo otlučená místa v důsledku používání či zahřátí na varné desce, mohou být křehké a již se na ně záruka nevztahuje. V případě problémů s používáním výrobku navštivte stránky www.pyrex.eu.

SKLENĚNÉ nádobí, se serigrafií PRINTING, BEZ VÍKA

ÚDRŽBA: Před prvním použitím umyjte. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky. Mytí v myčce nádobí za neobvyklých podmínek, jako je nadměrná teplota vody a dávka mycího prostředku, může způsobit poškození dekorace. POUŽÍVÁNÍ: Lze používat v mikrovlnné troubě. Použití v troubě při teplotě nad 180°C může způsobit poškození dekorace. Nepoužívejte na varné desce, po vyjmutí z trouby nepokládejte na mokrý povrch, hrozí nebezpečí prasknutí. ZÁRUKA: Na tento výrobek je poskytována 10 letá záruka INTERNATIONAL COOKWARE na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na škody způsobené mechanickým nárazem, nedodržením doporučení k používání nebo profesionálním použitím. Výrobky, na kterých se vyskytují trhliny nebo otlučená místa v důsledku používání či zahřátí na varné desce, mohou být křehké a již se na ně záruka nevztahuje. Záruka se nevztahuje na poškození dekorace v důsledku vystavení nadměrné teplotě nebo nestandardního mytí. V případě problémů s používáním výrobku navštivte stránky www.pyrex.eu.

SKLENĚNÉ nádobí na pečení, s NEDĚRNÝM, NEMIKROVLNNÝM VÍKEM, všechna polyethylenová víka (Cook in Box Home, Cook&Store,

Cook&Freeze…)

ÚDRŽBA: Před prvním použitím umyjte. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky. POUŽÍVÁNÍ: Nevodotěsný výrobek, nehodí se k přepravě tekutých potravin. Nepoužívejte na varné desce, po vyjmutí z trouby nepokládejte na mokrý povrch, hrozí nebezpečí prasknutí. Plastové víko by se nemělo používat v tradiční či mikrovlnné troubě, nebezpečí deformace. ZÁRUKA: Na tento výrobek je poskytována 10 letá záruka INTERNATIONAL COOKWARE na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na škody způsobené mechanickým nárazem, nedodržením doporučení k používání nebo profesionálním použitím. Výrobky, na kterých se vyskytují trhliny nebo otlučená místa v důsledku používání či zahřátí na varné desce, mohou být křehké a již se na ně záruka nevztahuje. Záruka se nevztahuje na skvrny, deformace a vyblednutí plastového krytu. V případě problémů s používáním výrobku navštivte stránky www.pyrex.eu.

 

PL

SZKLANE naczynia do piekarników, BEZ PLASTIKOWEJ pokrywki ani nadrukowanych dekoracji

CZYSZCZENIE: Umyć przed pierwszym użyciem. Unikać ściernych produktów do mycia. UŻYTKOWANIE: Nie używać na płycie kuchennej, nie umieszczać na wilgotnej powierzchni po wyjęciu z piekarnika. Grozi to pęknięciem. GWARANCJA: Produkt ten jest objęty 10-letnią gwarancją INTERNATIONAL COOKWARE od wad produkcyjnych. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych uderzeniami mechanicznymi, nieprzestrzeganiem instrukcji użytkowania lub zastosowań profesjonalnych. Produkty zawierające zadrapania lub wyszczerbienia wskutek użytkowania lub poddane działaniu wysokich temperatur na płycie kuchennej mogą stać się bardziej podatne na uszkodzenia i nie są już pokryte gwarancją. W razie problemów dotyczących użytkowania produktu, zapraszamy na stronę internetową www.pyrex.eu.

SZKLANE naczynia z nadrukiem serigraficznym, BEZ POKRYWKI

CZYSZCZENIE: Umyć przed pierwszym użyciem. Unikać ściernych produktów do mycia. Mycie w zmywarce w nietypowych warunkach, takich jak nadmierna temperatura wody i duża ilość detergentu, może spowodować uszkodzenie dekoru. UŻYTKOWANIE: Nadaje się do kuchenki mikrofalowej. Podgrzewanie w piekarniku w temperaturze powyżej 180°C może spowodować uszkodzenie dekoru. Nie używać na płycie kuchennej, nie umieszczać na wilgotnej powierzchni po wyjęciu z piekarnika. Grozi to pęknięciem. GWARANCJA: Produkt ten jest objęty 10-letnią gwarancją INTERNATIONAL COOKWARE od wad produkcyjnych. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych uderzeniami mechanicznymi, nieprzestrzeganiem instrukcji użytkowania lub zastosowań profesjonalnych. Produkty zawierające zadrapania lub wyszczerbienia wskutek użytkowania lub poddane działaniu wysokich temperatur na płycie kuchennej mogą stać się bardziej podatne na uszkodzenia i nie są już pokryte gwarancją. Uszkodzenie dekoru w wyniku działania nadmiernej temperatury lub nieprawidłowego mycia nie są objęte gwarancją. W razie problemów dotyczących użytkowania produktu, zapraszamy na stronę internetową www.pyrex.eu.of difficulty in using the product, refer to the website www.pyrex.eu.

SZKLANE naczynia z pokrywą, nie jest szczelny ta nie używać plastikowej pokrywki w tradycyjnym piekarniku ani w kuchence mikrofalowej, wszystkie pokrywy polietylenowe (Cook in Box Home, Cook&Store, Cook&Freeze…)

CZYSZCZENIE: Umyć przed pierwszym użyciem. Unikać ściernych produktów do mycia. UŻYTKOWANIE: Produkt nie jest szczelny, nie jest przeznaczony do przechowywania płynów. Nie używać na płycie kuchennej, nie umieszczać na wilgotnej powierzchni po wyjęciu z piekarnika. Grozi to pęknięciem. Nie używać plastikowej pokrywki w tradycyjnym piekarniku ani w kuchence mikrofalowej, ryzyko odkształcenia. GWARANCJA: Produkt ten jest objęty 10-letnią gwarancją INTERNATIONAL COOKWARE od wad produkcyjnych. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych uderzeniami mechanicznymi, nieprzestrzeganiem instrukcji użytkowania lub zastosowań profesjonalnych. Produkty zawierające zadrapania lub wyszczerbienia wskutek użytkowania lub poddane działaniu wysokich temperatur na płycie kuchennej mogą stać się bardziej podatne na uszkodzenia i nie są już pokryte gwarancją. Plamy, odkształcenia i odbarwienia plastikowej pokrywki nie są pokryte gwarancją. W razie problemów dotyczących użytkowania produktu, zapraszamy na stronę internetową www.pyrex.eu.

Trouvez un Point Relais® proche de chez vous. Le choix définitif du point de retrait est requis après le paiement

Do you want to remove all items from the cart?